Titles you rated
DoctorsRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0