Series
Ratings
121
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Que Sera, SeraRated ★ 5.0
My Secret HotelRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 3.0
Full House Take 2Rated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Birdie BuddyRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0