Movies
Ratings
138
I Am LegendRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5