Series
Ratings
16- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
TOKYO Airport -Air Traffic Service Department-Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0- Bambino!Rated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0