Titles you rated
SilmidoRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0