Series
Ratings
20- InuYashaRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0