Titles you rated
CruellaRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 3.5
SpreeRated ★ 1.0
The BabadookRated ★ 0.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 0.5
High-RiseRated ★ 0.5
ThesisRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.0
Army of the DeadRated ★ 2.5
Always Be My MaybeRated ★ 0.5
The Do-OverRated ★ 0.5
Night SchoolRated ★ 2.5
OxygenRated ★ 0.5
How to Be SingleRated ★ 0.5
Things Heard & SeenRated ★ 0.5
Hubie HalloweenRated ★ 0.5
Going in StyleRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
Set It UpRated ★ 1.5