Titles you rated
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0