Titles you rated
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 3.0
BITCH X RICHRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 2.0
Cruel Summer Season 2Rated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Cruel Summer Season 1Rated ★ 4.0
Them Season 2Rated ★ 3.0
Them Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 0.5
QueenmakerRated ★ 3.5