Movies
Ratings
244
Django UnchainedRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5