Titles you rated
Mood IndigoRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5