Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5- UMA GAMERated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0