Titles you rated
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 1.0
JokerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Transformers OneRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 1.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5