Series
Ratings
16
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0