Movies
Ratings
15
FrozenRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 1.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 1.0- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 1.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 1.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 4.0
2012Rated ★ 1.5
The WailingRated ★ 1.5
The Danish GirlRated ★ 1.5