Movies
Ratings
645
Full Metal JacketRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 3.5
Young AhmedRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0