Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
WantedRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0