Series
Ratings
17
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
WantedRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 1.0
BrainRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0