Movies
Ratings
220
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
99 HomesRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.5
The Blind SideRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.5
Wild CardRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A DayRated ★ 1.5
TransformersRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5