Series
Ratings
19- Men on a MissionRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0