Series
Ratings
13
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0