Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5- All Bark No BiteRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0