Movies
Ratings
746
Se7enRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 2.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0
MudRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.5
The Scarlet LetterRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
DamageRated ★ 3.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.5
And While We Were HereRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 4.0
Camille Claudel, 1915Rated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
Bravo, My LifeRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 4.0