Titles you rated
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 3.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 0.5
Three BrothersRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Secret DoorRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5