Movies
Ratings
75
MontageRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Taxi 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0