Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0