Titles you rated
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5