Movies
Ratings
1284
Fight or FlightRated ★ 1.5
MaterialistsRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 1.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.0
Kraven the HunterRated ★ 1.0
See How They RunRated ★ 1.0
BrickRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0