Titles you rated
On AirRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.5
Top ManagementRated ★ 4.0
Lovers of the Red SkyRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.5
When the Weather is FineRated ★ 5.0
A Korean OdysseyRated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 1.0
Avengers Social ClubRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5