Series
Ratings
1035
As You Stood ByRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Dear XRated ★ 4.5
Dynamite KissRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Ms. IncognitoRated ★ 4.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
King the LandRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 4.0
First LadyRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5