Titles you rated
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0