Movies
Ratings
214
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The PiperRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 5.0