Series
Ratings
40
Miss KoreaRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0