Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Young Adult MattersRated ★ 1.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
StorksRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 0.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5