Titles you rated
CSI: NYRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Shin AtashinchiRated ★ 5.0