Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5