Titles you rated
The GraduateRated ★ 5.0
SinisterRated ★ 3.0
HalloweenRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
SwallowRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Back in ActionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0