Movies
Ratings
280
Final Destination 5Rated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
DreddRated ★ 2.0
FriendRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 2.0
True RomanceRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 1.0
L.A. ConfidentialRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 1.0
Billy ElliotRated ★ 2.0