Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
My Favorite Love StoryRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0