Titles you rated
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
VivariumRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Penguin HighwayRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5- Arko Live Musical SidereusRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0