Series
Ratings
55
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0