Titles you rated
Running ManRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Saw IVRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
ChawRated ★ 0.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.5
One Missed CallRated ★ 4.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 0.5
127 HoursRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0