Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
ZoolanderRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5