Series
Ratings
16
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5