Movies
Ratings
170
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0