Titles you rated
Closest Love To HeavenRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
High School DebutRated ★ 4.0
Wedding ScandalRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 3.0
Campus S CoupleRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0- Plump RevolutionRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Why Did You Come to My HouseRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.5
Akko's SecretRated ★ 4.0