Series
Ratings
137
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 0.5- SkinsRated ★ 2.0
IRISRated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Oh My VenusRated ★ 1.5
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 2.0
Mrs. CopRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 1.5
Cheer Up!Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0