Movies
Ratings
273
Letters to JulietRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 2.5