Movies
Ratings
544
Sleepy HollowRated ★ 5.0
La Dolce VitaRated ★ 5.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Rosemary's BabyRated ★ 5.0
SwordsmanRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0- Witness for the ProsecutionRated ★ 5.0
Casino TycoonRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
As Tears Go ByRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
CasinoRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
HeroRated ★ 5.0
The Quick and the DeadRated ★ 5.0