Movies
Ratings
26
LeonRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0